Центр Культури та

Мистецтв Китаю


Про театр


Міжнародний центр культури і мистецтв КОРОЛІВСЬКИЙ ТЕАТР

Творчий арсенал Театру представлений різними видами мистецтв, такими як балет і сучасна хореографія, академічна і народна музика, циркове мистецтво, а також іншими формами виконавства та їх взаємодіями.

Представники театру брали участь у 3-му і 4-му Міжнародному цирковому фестивалі “Золотий Каштан” в Україні, у записі фіналу китайського телемосту “Супутникове телебачення Хунань” 2019 року, у 5-му Міжнародному фестивалі балету в Пекіні, на фестивалі “Один пояс – один шлях” у місті Іу, КНР, у новорічних концертах провінції Хунань.

Театр активно співпрацює з такими масштабними культурними надбаннями, як Національна Опера України, Національна Філармонія України, Національний заслужений академічний ансамбль танцю України імені Павла Вірського, Український Національний кінний театр.

Крім того, Театр веде загальносвітову культурну діяльність. Про це говорить плідна співпраця зі світовими театрами, такими як Большой театр, Маріїнський театр, Паризька опера, Берлінський оперний театр та інші. Перелік заходів, до яких причетний Королівський Театр значний. Наприклад, Фестиваль російського мистецтва, Міжнародний фестиваль акробатики Литовського цирку, Білоруський Фестиваль мистецтв, Чеський міжнародний фестиваль акробатики. І він продовжує рости з кожним культурним заходом з року в рік.

Злиття східного і західного мистецтва сприяє розвитку світового культурного процвітання.